Serwis Nauka jazdy
Miasto - woj.

A, A1 & B - HigH Szkoła Jazdy

Poznań 61-104
Chwaliszewo 76
tel. 616703870
fax.

Kursy prawa jazdy i nauka jazdy kat. A, A1 i B. Specjalizujemy się w szkoleniu kandydatów na kierowców, przygotowywaniu do zaliczenia egzaminu państwowego i co najważniejsze robimy to z dbałością o najwyższą jakość szkolenia, zadowolenie kursantów i ponad wszystko bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Przychodząc na nasz kurs płacisz za jakość, której oczekujesz. Podpisując umowę uczestnictwa w kursie w HigH Szkoła Jazdy, w odróżnieniu od innych OSK pisemnie gwarantujemy Tobie, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z kursem, który wykupujesz.

Każdy student / uczeń może skorzystać z przygotowanych dla Was promocji takich jak np. dodatkowe, bezpłatne godziny jazd doliczane do podstawowej puli w kursie kat. A i B.

Prowadzimy również: kursy na instruktora nauki jazdy, szkolenia dla motocyklistów na torze oraz kursy na kartę motorowerową.


Informuje o miejscu przeznaczonym do przechodzenia pieszych przez jezdnię bądź torowisko. Powierzchnia przejścia dla pieszych może być oznaczona poziomym znakiem drogowym Przejście dla pieszych lub dwiema liniami w poprzek jezdni
Informuje o zbliżaniu się do przejazdu kolejowego.
Informuje ona o wjeździe do dzielnicy miasta, której nazwa jest podana na tablicy.
Znak ten informuje o wjeździe na drogę z pierwszeństwem przejazdu. Oznacza to, że kierujący ma pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniach z innymi drogami.
Polityka Prywatności